AKITEX

ELEKTROS ĮRENGINIAI

Trumpai apie mus ir mūsų veiklą

Dirbamame elektros energijos gamybos, perdavimo ir paskirstymo tinklų bei procesų pramonės srityse.
Siūlome platų elektrinių išteklių diagnostikos, testavimo ir stebėjimo įrangos asortimentą.
Rūpinamės savo klientais. Mūsų partnerių dėka, galime suteikti itin aukštos kokybės paslaugas už visiems prieinamą kainą.

Ką siūlome?

Elektros įrenginių bandymų ir testavimo įranga

Dalinių išlydžių testavimo ir stebėjimo įranga

Temperatūros + drėgmės + PD (dalinių išlydžių) stebėjimas

Stebėjimo sistemos

Bandymų ir testavimo įranga yra būtina norint užtikrinti, kad elektros įrenginiai atitiktų visus reikalavimus ir standartus. Ši įranga leidžia atlikti įvairius tyrimus, patikrą bei simuliacijas, kad būtų įvertintas įrenginių veikimas esant įvairioms sąlygoms. Tai padeda užtikrinti, kad įrenginiai veiktų patikimai ir saugiai net ir ekstremaliomis sąlygomis.

Dalinių išlydžių testavimo ir stebėjimo įranga yra svarbus elementas įrenginių ir sistemų saugumo užtikrinime bei gedimų prevencijoje. Šios įrangos funkcijos gali apimti įvairių tipų išlydžių stebėjimą, įskaitant perkrovas, trumpus jungimas ar staigius įtampos svyravimus. Tokios situacijos gali sukelti pavojų arba padaryti žalą elektros įrenginiams, todėl svarbu turėti įrangą, kuri galėtų nustatyti šiuos išlydžius, tam, kad galėtumėte kuo skubiau imtis reikiamų veiksmų, galimų gedimų išvengimui.

temperatūros ir drėgmės stebėjimas taip pat yra labai svarbus elektros įrenginių veikimo užtikrinimo aspektas. Įvairūs temperatūros ir drėgmės jutikliai stebi šių rodiklių pokyčius ir leidžia laiku pastebėti galimus pavojus, susijusius su per dideliu ar per mažu šių parametrų lygiu. Tai svarbu ne tik siekiant išvengti gedimų ir neplanuotų sistemos sustabdymų, bet ir užtikrinti optimalų elektros įrenginių veikimą bei ilgaamžiškumą.

Stebėjimo sistemos yra skirtos nuolat stebėti elektros įrenginių veikimą, duomenis kaupiant ir analizuojant tam, kad būtų galima identifikuoti bet kokius veikimo nuokrypius ar potencialius gedimus. Šios sistemos gali apimti tiek stebėjimą realiuoju laiku, tiek ir duomenų archyvavimą ilgesniam laikotarpiui. Jos suteikia galimybę greitai reaguoti į problemų atsiradimą ir taip sumažinti sistemos nutraukimo laiką.

Rupinkitės savo elektros įranga ir taip užtikrinkite jų ilgaamžiškumą.

Naujienos

Turite klausimų, pasiūlymų ar pageidavimų?

Susisiekite su mumis

Scroll to top