Saulės elektrinė – stoginė automobiliui

Jei mąstote apie stoginę automobiliui kodėl jos nepavertus saulės energijos gavybos centru? Saulės energijos stoginė automobiliui puikus ir modernus sprendimas, bei tokiu būdu galėsite generuoti švarią elektros energiją ir prisidėti prie aplinkai draugiškų sprendimų. Taip pat stoginė saugos jūsų transporto priemonę nuo lietaus ir sniego  bei nuo stiprių saulės spindulių ir tuo pat metu stoginė generuos saulės energiją jūsų automobilio pakrovimui ar naudojimui namų ūkyje. Taigi tokiu būdu galite ne tik pakrauti savo automobilį žalią energija, bet ir aprūpinti elektra visus savo namus.

Šis saulės elektrinės įrengimo būdas taip pat tinkamas tiems, kurių namo stogas nėra tinkamas, pavyzdžiui stogo danga turi per mažai vietos, stogas laiptuotas, sudėtingas, nelygus, turi daug kaminų ir pan. Todėl automobilio stoginė sprendžia nemažą problemą susijusią su netinkama namo stogo danga. Jums nereikia galvoti ar turite tinkamo dydžio namo stogą, nereikia gręžioti savo namo stogo papildomai, galėsite pasirinkti tinkamą kryptį saulės moduliams montuoti, taip pat konstrukcija yra sukurta taip, kad užtikrintai atlaikytų vėjo ir sniego apkrovas. Tokiai elektrinei įrengti taip pat gali būti taikoma APVA parama, nes ES tokius saulės elektrinės įrengimo projektus remia iki 30-40%.

Automobilio stoginės įrengiamos su dvipusiais saulės moduliais, kurie efektyviai gamina saulės energija iš abiejų jos pusių – tiek iš apatinės saulės modulio pusės tiek iš viršutinės. Toks inovatyvus saulės energijos įrengimas leidžia saulės energijai, kuri yra sumontuota ant automobilio stoginės, generuoti 5-10% daugiau elektros energijos, lyginant su įprastomis stogo saulės elektrinėmis.

Ši pažangi technologija ne tik padeda efektyviai panaudoti saulės energija, bet ir prisideda prie didesnio elektros energijos gamybos efektyvumo. Technologijų dėka elektros stoginės su tokiais moduliais tampa efektyviu ir tvariu energijos šaltiniu , kuris puikiai tinkamas integruoti su transporto priemonių laikymo vieta šalia jūsų namų. Jei svarstote ar jums reikia saulės elektrinės virš automobilių stovėjimo vietos mes galime jums atsakyti, kad tai puikus pasirinkimas. Pirmiausia jūs gaunate du viename ir saulės elektrinę ir stoginę transporto priemonėms. Taip pat jūs pasigaminsite ir naudosite pigią „žaliąją“ elektros energiją, tausojančią aplinką ir mažinančią CO2 išsiskyrimą. Saulės elektrinę galite statyti nutolusioje vietoje nuo jūsų gyvenamosios vietos, o elektrą vartoti kur yra poreikis. Mūsų komanda padės šią saulės elektrinę  įrengti greitai ir be rupeščių, visais projektavimo klausimais ir greitu bei efektyviu paruošimu montavimui pasirūpinsime mes. Taip pat šios saulės elektrinės įrengimas turi labai estetišką ir modernų vaizdą, todėl puikiai prisitaikys prie jūsų gyvenamosios aplinkos. Jų tvirtas dizainas užtikrins jums naudojimo ilgaamžiškumą ir atsparumą įvairioms oro sąlygoms. Namuose, kuriuose yra įmontuota saulės energijos stoginė automobiliui gali padidinti nekilnojamojo turto vertę. Pirmiausia tai aplinkai draugiškas sprendimas taip pat nemažai šiuolaikinių automobilių yra įkraunami elektros energija. Tokia automobilio  stoginė, kuri turi saulės energijos modulių baterijas yra taip pat puikus pasirinkimas asmenims turintiems automobilius įkraunamus elektros energija. Tai padeda sumažinti ne tik elektros sąskaitas namų ūkyje, bet ir automobiliui reikiamos energijos kaštus. Šios stoginės automobiliams taip pat prisideda prie elektromobilų ir tvarių energijos šaltinių technologinės plėtros, skatinant naujoves ir augantį susidomėjimą švariu transportu be tradicinių degalų naudojimo. Taip pat jei turite ar planuojate įsigyti elektromobilį galėsite įkrauti jį tiesiogiai iš švarios saulės energijos taip galėdami atsisakyti tradicinio elektros tinklo. Tokiu būdu taip pat sumažinsite išleidžiamų pinigų kiekį tradicinei elektros energijai tiek namų ūkyje tiek kraunant savo elektromobilį.

Scroll to top